Metanol v Hradci Králové

13. 4. 2024
20:00
200 Kč
Metanol v Hradci Králové
Metanol
METANOL otevře jako překvapení pro svoje fanoušky letošní koncertní sezónu v domácím Hradci Králové!
Vstupné pouze na místě, a to 200,-
Děti do 15 let vstupné dobrovolné
support: OLINBLEK, RAZZ
METANOL
Metanol netřeba v Hradci Králové představovat. Kapela, která vznikla v této východočeské metropoli, složila a nahrála novou fotbalovou hymnu FC Hradec Králové – VOTROCI POVSTANOU. Mezi nejznámější písničky kapely patří LOLITA, CO JSEM ZAČ, SMYSL ŽIVOTA, PODÍVEJ, STÁLE STEJNÁ atd.
V čem bude tento koncert jedinečný? Kapela do setlistu zařadila dva nové singly, které vyjdou na jaře letošního roku. Takže pokud je chcete slyšet dopředu, máte jedinečnou možnost 🙂
OLINBLEK
Olinblek je královéhradecká kapela, na klubové scéně se pohybuje cca 10 let. Prezentuje se vlastní tvorbou s českými texty, hudebně na pomezí punk-rock (s nadsázkou řekněme intelektual metalpunk😉), pro tuto příležitost lepší metalpunk😁. S personálně spřízněnou kapelou Olinwajt vydala dvojcédé, vloni hrála např. na Jamrocku (těsně před Nazareth🤣). Kapela hraje ve složení Max Vlček – basa, zpěv, Petr Šilhánek – kytara, Tomáš Misík – bicí, Karolína Mouchová – zpěv.
RAZZ
Než kapela našla směr, kterým nyní směřuje, prošla několika změnami. Stejně tak se měnila i autorská tvorba. Od poměrně tvrdých začátků ovlivněných převážně metalovými a hard rockovými kapelami, se dopracovala k modernímu klasickému rocku.
Snaží se oslovit nejen melodickou a chytlavou hudbou, ale především také obsahem textů.
LIPEUP:
18:00 OPEN DOORS
19:30 OLINBLEK
21:00 RAZZ
22:30 METANOL
Share:
';
© Metanol 2022